Menu Close

SVEIKOS GYVENSENOS SAVAITĖ!!!

Lapkričio 5-9 dienomis mokykla skelbia SVEIKOS GYVENSENOS SAVAITĘ! Pridedame jos tvarkaraštį.

Ruduo… Ne už kalnų žiema… Ar “Atgajos”  specialiosios mokyklos mokiniai  žada susirgti? Atsakymas – ne!!! Kad taip neatsitiktų gydomosios kūno kultūros mokytojai  ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistė suorganizavo SVEIKOS GYVENSENOS SAVAITĘ.

Pirmadienis – diena, kai mokėmės apsisaugoti nuo gripo. Žiūrėjome animacinį filmą apie begemotą, kuris bijojo skiepų. Tai mus išmokė, kad reikia klausyti tėvų, mokytojų ir gydytojų patarimų. Taip pat visuomenės sveikatos priežiūros specialistė kiekvienam išdalino ir paaiškino paruoštas atmintines, kuriose vaizdžiai pavaizduota, kad norint nesusirgti reikia sveikai maitintis, grūdintis, rūpintis higiena ir mankštintis.

Antradienis – sužinojome, apie gryno oro svarbą. Visi drauge išsiruošėme į žygį, nors šiek tiek krapnojo lietutis, bet juk sakoma “nėra blogo oro, yra tik netinkama apranga”. Tik įžengus į mišką, mus pasitiko meškinas, kuris paaiškino kodėl svarbu kiekvieną dieną praleisti ne mažiau 2 val. lauke ir kasdien vėdinti patalpas.

Trečiadienis – sveiko maisto diena. Išsitraukę skirtingas spalvas (balta, geltona, žalia, oranžinė, raudona, violetinė, ruda), pagal jas turėjome gaminti sveiko maisto patiekalus. Kas pjaustė, kas maišė, kas tepė – visi rado darbo. O sulaukus pietų, susirinkome į mugę, kurios metu pristatinėjome, kodėl mūsų pagamintas patiekalas yra sveikas ir naudingas mūsų organizmui.

Penktadienis – mankštos metas. Visi drauge rinkomės lauke, kiekvienas atsinešdamas po vandens buteliuką. O kas stipriausi, tai atsinešė, net po 3 l butelius, kuriuos naudojome, kaip sporto įrankį. Kilnojome ir rankas, ir kojas, sukomės ratu, šokinėjom ir džiaugėmės vienas kito kompanija. Po mankštos laukė siurprizas – nuo kitos savaitės gydomosios kūno kultūros mokytojai  kvies į bendrą mankštą visą mokyklos bendruomenę kiekvieną ketvirtadienį!

Šią savaitę lydėjo šūkis “Sveikai gyvenu – sveikas esu”, toks mūsų tikslas. Ačiū dalyvavusiems ir iki kito susitikimo kitais metais per sveikos gyvensenos savaitę 2013!

Daugiau nuotraukų rasite naujai startavusiame Vilniaus “Atgajos” specialiosios mokyklos profilyje facebook!!!

Skip to content