Menu Close

Aktyvaus laisvalaikio klube “Miegantys drambliai”

Balandžio 9 d. Atgajos komanda išvyko į Kauną, į aktyvaus laisvalaikio centrą “Miegantys drambliai”, kur galėjo išbandyti dar vieną naują sporto šaką – laipiojimą dirbtinėmis sienomis.
Laipiojimas, kaip laisvalaikio praleidimo būdas, suteikia malonumo, gerina fizinę formą, gali padėti įveikti baimes ir sustiprinti savo emocinę būseną. Laipiojimo metu stiprinami viso kūno raumenys, ištvermė, lavinamas lankstumas. Taip pat įgyjama taktinių įgūdžių tokių kaip: koordinacija, erdvinis bei loginis mąstymas, žaibiška vizualinė ir judėjimo atmintis, trasų skaitymas, gebėjimas greitai priimti sprendimus, racionalus padėties bei rizikos įvertinimas, taip pat motyvacija, valingumas.
Po smagaus laipiojimo, mūsų mokiniai gavo pažymėjimus, kuriose pažymima, kad jie apvertė savo gyvenimą aukštyn kojom ir po linksmų šėlionių, bebaimio ir atkaklaus laipiojimo sienomis tapo jaunaisiais “Miegančių dramblių” laipiotojais.
Atgajos komanda, dėkoja “Miegantiems drambliams” už suteiktą galimybę aktyviai praleisti dieną ir įgyti naujų įgūdžių.

Skip to content