Menu Close

Atvėlykio šventė!!!

Šių metų balandžio 9 dieną mūsų mokykloje vyko Atvelykio šventė. Rodos taip neseniai varėme žiemą iš kiemo, o štai jau pavasaris pasibeldė į duris. Kartu su pavasariu atėjo ir džiaugsminga šventė – vaikų Velykėlės. Nuo seno žinoma, kad šią dieną kiaušinius margindavo, daužydavo ir ridendavo tik vaikai.

Mūsų švente buvo nuotaikinga, linksma, smagi. Vyko vaikų pieštų velykinių margučių paroda. Velykė ir kiškis įvertino visų pastangas ir įteikė padėkas bei mažas saldžias dovanėles. Vaikai dainavo, šoko, vaidino, deklamavo eilėraščius, įminė mįsles apie pavasarį, Velykas, margučius. Šventės kulminacija – stipriausio kiaušinio rinkimai ir margučių ridenimas. Pralaimėjusių nebuvo, visi išsiskirstė, būdami geros nuotaikos ir su šypsenomis veiduose.