Menu Close

DALINAMĖS DŽIUGIA ŽINIA!

          Mūsų mokykla dalyvavo projekto „Samsung Mokykla ateičiai“ atrankoje ir iš 220 dalyvavusių Lietuvos mokyklų pateko į šį projektą kartu su kitomis 27 mokyklomis.

            Džiaugiamės, šio projekto dėka mūsų komanda (dr. E. Astapovičienė, mokytojos G. Bikinaitė, B. Skarbalienė, Ž Aleksienė) turės galimybę penkis mėnesius nemokamai tobulinti savo skaitmeninius įgūdžius – išmoks kurti animaciją, informacinę grafiką, įdomias prezentacijas, tinklaraščius, sužinos, kaip prasmingai paįvairinti mokymo procesą naudojant videofilmus, nuotraukas, animaciją ir t.t.

          Ši mokytojų skaitmeninio raštingumo programa yra pirmoji „Samsung“ švietimo iniciatyva Lietuvoje, kuria siekiama tobulinti mokytojų skaitmeninio raštingumo kompetenciją ir kurti mokyklose motyvuojančią, kūrybiškumą skatinančią mokymosi aplinką. 28 mokyklų komandos, sudarytos iš trijų mokytojų ir direktoriaus (iš viso 112 mokytojų ir direktorių), dalyvaus “Renkuosi mokyti” lektorių mokymuose nuo 2014 m. rugpjūčio iki 2015 m. sausio mėn.

             Mokykla, kurios komanda įtikinamiausiai pademonstruos, kaip efektyviai, kūrybiškai ir prasmingai mokymosi procese pritaikyti technologijas, programos pabaigoje bus apdovanota vertingu „Samsung“ prizu.

Linkime sėkmės mūsų mokyklos komandai!

Daugiau informacijos rasite apsilankę www.mokyklaateiciai.lt.

Skip to content