Menu Close

MOKYMAI, SKIRTI TĖVAMS, AUGINANTIEMS IR SPECIALISTAMS, DIRBANTIEMS SU VAIKAIS, TURINČIAIS ASMENYBĖS, RAIDOS, ELGESIO SUTRIKIMŲ

BĮ „Kvalifikacijų ir profesinio mokymo plėtros centras“ vykdydamas projektą „Suaugusiųjų švietimo sistemos plėtra suteikiant besimokantiems asmenims bendrąsias ir pagrindines kompetencijas“ (Nr.09.4.2-ESFA-V-715-01-0002) organizuoja mokymus, kurie yra skirti tėvams ir specialistams, dirbantiems su vaikas turinčiais asmenybės, raidos, elgesio sutrikimų.

Mokymų tikslas – ugdyti tėvų, auginančių įvairių raidos sutrikimų, elgesio ir emocijų sutrikimų turinčius vaikus ir specialistų, dirbančių su tokiais vaikais, gebėjimus efektyviai naudoti ankstyvosios intervencijos būdus, taikyti reikiamas pagalbos priemones, padėsiančias lavinti esminius su vaiko raida susijusius įgūdžius. Siekiama, kad vienoje grupėje būtų ir tėvai,ir specialistai.

Vienoje mokymų grupėje turėtų dalyvauti ne mažiau 20 dalyvių. Mokymų trukmė vienai grupei – 24 akademinės valandos (per savaitę ne daugiau 8 akademinės valandos). Preliminarios mokymų datos Vilniuje: 1 grupė – vasario 20 d., kovo 12 d.ir 31 d., 2 grupė –vasario 27 d., kovo 19 d., balandžio 9 d., 3 grupė – kovo 5 d. ir 26 d., birželio 2 d.

Kviečiame, kam aktualu, registruotis į šiuos mokymus. Mokymai dalyviams apmokami iš projekto lėšų. Daugiau informacijos apie mokymus gali suteikti ir į mokymų grupes registruoja Nomeda Cibarauskienė (tel.: 865954574, el.pašto adresas – ademonciba@gmail.com).

DAUGIAU INFORMACIJOS IR MOKYMŲ PROGRAMĄ RASITE ČIA>>>Elektroninio dokumento nuorašas

Skip to content