Menu Close

Geriausias Vilniaus miesto sportininkas neįgaliųjų kategorijoje

2015m. sausio 14 d. Vilniaus miesto Rotušėje buvo apdovanoti geriausi Vilniaus miesto sportininkai. ,,Atgajos” mokyklos auklėtinis Jaroslav Nikiforov.
Baigęs mūsų mokyklą 2014m., pelnė Geriausio Vilniaus miesto sportininko titulą neįgaliųjų kategorijoje. Šis įvertinimas jam suteiktas už pasiektą puikų rezultatą 2014m. Specialiosios Olimpiados Vasaros Žaidynėse Antverpene.   Jis laimėjo du aukso medalius BOČIOS žaidimo vienetų ir dvejetų rungtyse (su Julija Vanagaite). Tai taip pat puikus įvertinimas mūsų mokyklos ir mūsų trenerių, išugdžiusių šį talentą. Dėkojame Vilniaus miesto savivaldybei, pakvietusiai mus į apdovanojimus kartu su kitais miestui nusipelniusiais sportininkais. Sveikiname Jaroslavą ir mokytojas Aušrą Kriškoviecienę bei Jurgą Statulevičienę.

Gruodį Jaroslav Nikiforov bei mokytojos buvo apdovanoti Kūno kultūros ir sporto departamento generalinio direktoriaus Edžio Urbanavičiaus padėkomis už pasiekimus sporte.
j1 j2
Skip to content