Menu Close

Pirmokėlių išvyka į žirgyną

Spalio 15 dieną patys jauniausieji mokyklos mokiniai vyko į žirgyną. Kai kurie vaikai išvykoje pirmą kartą gyvenime matė gyvus arkliukus. Visiems mokiniams tai buvo begalinis emocijų potyris. Vieni džiaugėsi, kiti nerimastingai stebėjo, treti nekantravo, tryško energija, tačiau visi patyrė gausybę teigiamų emocijų, gerų įspūdžių, visiems buvo linksma ir smagu. Vaikai arkliukus lietė, glostė, šukavo, stebėjo, kaip valomos arkliukų kanopos, kaip arkliukai balnojami, bandė pamėgdžioti arklio skleidžiamus garsus. Vėliau visi vaikai sėdėjo, jodinėjo, stebėjo jojant kitus, bei padėjo vedžioti arkliukus. Ir žinoma smagiausia dalis buvo arkliukų maitinimas.

Grįžę iš išvykos mokiniai turės puikias galimybes lavinti komunikacinius gebėjimus bendraujant, gaminant darbelius, bei žiūrint nuotraukas.

Dėkojame kartu išvykoje dalyvavusiems tėveliams.

Skip to content