Menu Close

Renginys – ,,Fizinio aktyvumo nauda ir terapiniai aspektai šeimoms auginančioms neįgalius vaikus”

Lietingą lapkričio 3 dieną vyko projekto ,,Kitokie, bet ypatingi 2016″ renginys ,,Fizinio aktyvumo nauda ir terapiniai aspektai šeimoms auginančioms neįgalius vaikus”. Vykdydamos šį projektą Vilniaus ,,Atgajos” specialiosios mokyklos kūno kultūros mokytojos Jurgita Januškaitė-Žilinskienė ir Aušra Kriškoviecienė parengė šeimoms pusiausvyros, koordinacijos lavinimo, vikrumo, logines, smulkiosios motorikos, atpalaiduojančias ir viso kūno raumenyną lavinančias užduotis. Šeimos nariai sportavo kartu, mokėsi ir mokė kitus bei džiaugėsi bendryste, buvimu kartu. Gera matyti besidžiaugiančius visų veidus, puikią nuotaiką ir geras emocijas. Pasportavę visi dalyviai pojūčius sustiprino baseine, kuriame turėjo galimybę ne tik atsipalaiduoti, bet ir paplaukioti, leistis nuo kalnelių bei ilsėtis.

1 2 3

Skip to content