Menu Close

Svečiai iš Norvegijos

Lapkričio 7-10 dienomis mūsų mokykloje pagal Erasmus + mobilumo programą, lankėsi svečiai iš Norvegijos Tranevågen ungdomsskule mokyklos. Svečius supažindinome su mokykla ir jos gyvenimu. Pedagogai dalinosi su svečiais gerąja patirtimi, rodydami savo vedamas pamokas (lietuvių kalba ir literatūra, matematika, gamtos mokslai, dailė ir technologija, pažintinė veikla, geografija).

Svečiai taip pat turėjo progos susipažinti su mūsų mėgstamu žaidimu Bočia, dalyvauti išvykose į spektaklį, Lietuvos Liaudies Buities muziejų Rumšiškėse, Anykščių krašto muziejų, kur turėjo galmybę susipažinti su duonos kepimo tradicijomis, turėjo galimybę sudalyvauti ir mūsų ilgametėje “Pyragų dienos” akcijoje. Tikimės jiems ši viešnagė buvo naudinga ir kupina gerų įspūdžių.

Skip to content