Menu Close

Žymios negalios varžybos

Vilniaus ,,Atgajos” specialiosios mokyklos komanda 2013 11 13 dalyvavo žymios negalios motorinio aktyvumo žaidynėse Panevėžyje. Žaidynėse susirinko net 25 komandos iš visos Lietuvos, jaunieji sportininkai turėjo įveikti 13 įvairių rungčių, nugalėti save, nuovargį, baimę, kad kažkas nepavyks. Nuotaika buvo puiki, rungtys nors ir nelengvos, bet įdomios, žaidynės, Panevėžio specialiosios mokyklos komandos dėka ( didelis dėkui jai), suorganizuotos nuostabiai. Mūsų komanda, matyt, kad buvo pati jauniausia, ir turbūt, kad pati judriausia, tik spėk nusisukti, o visi kaip kamuoliukai jau ir pabyra į visas puses, juk veiklų tiek daug, norisi visur dalyvauti iš karto, o ne iš eilės. Nors buvom pavargę, bet pilni gerų įspūdžių, džiaugsmo, idėjų:)
Šaunuoliai mūsų komandos vaikai, ačiū Ritos mamytei, padėjusiai mums šioje kelionėje.
KK mokytojos Jurga ir Aušra Kriškoviecienė

Daugiau akimirkų mūsų facebook paskiroje: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.575477665834995.1073741886.310928378956593&type=1

 

Skip to content