Menu Close

Atlygio nereikalaujantis gerumas

Vilniaus ,,Atgajos” specialiojoje mokykloje vyksta įnirtingas pasiruošimas 2016 m. birželio 28 d. – liepos 1 d. Vilniuje organizuojamai tarptautinei sporto, kultūros ir draugystės šventei ŽAIDIMAI BE SIENŲ, skirtai neįgaliems jaunuoliams.
Renginio organizatoriai – mokyklos bendruomenė nuoširdžiai dėkoja Centrui ,,EIK” (gaminančiam neįkainojamus savo reikalingumu eisenos treniruoklius EIK) ir jo komandos nariams Vidai, Jūratei ir Linui už visokeriopą pagalbą ruošiantis šiam renginiui, už profesionalumą savo srityje ir idėjų, patarimų bei minčių lietų!

1Stebuklas yra surasti bendraminčius, rėmėjus, patarėjus ir viską viename.
Gal tai Vilniaus ,,Stebuklų” plytelės Katedros aikštėje nuopelnas? Tuomet mes dar kartą atsistosime ant jos, apsisuksime ir sugalvosime norą…gal atsiras daugiau norinčių paremti mūsų renginį ir papildyti rėmėjų gretas?
2Paramos sąskaita: LT 087300010000540978, Swedbank., Vilniaus ,,Atgajos” specialioji mokykla.

Skip to content