Menu Close

Dėl 2 proc.

Vilniaus “Atgajos” specialiąjai mokyklai paremti Jūs galite skirti 2 procentus nuo gyventojų pajamų mokesčio.

Lietuvos Respublikos gyventojų pajamų mokesčio įstatymas numato galimybę dirbantiems Lietuvos gyventojams jų prašymu pervesti 2 procentus gyventojų pajamų mokesčio kaip paramą, pavyzdžiui – Vilniaus “Atgajos” specialiajai mokyklai. Šie 2 procentai yra skaičiuojami nuo Gyventojų pajamų mokesčio (15 % nuo atlyginimo), kurį Jūsų darbdavys sumoka Valstybinei mokesčių inspekcijai, taigi Jūs, skirdami 2 procentus paramai, nieko neprarandate.

Norint paskirti 2 proc. Gyventojų pajamų mokesčio Vilniaus “Atgajos” specialiajai mokyklai, reikia užpildyti patvirtintą FR0512 formą ir pateikti ją Valstybinei mokesčių inspekcijai. Tai galima atlikti keliais būdais:

1. Internetu, jei naudojatės kokio nors Lietuvos banko internetinės bankininkystės sistema. Daugiau informacijos apie tai rasite: http://deklaravimas.vmi.lt

2. Išsiųsti paštu vietos Valstybinei mokesčių inspekcijai. Prašymo

3. Užpildytą prašymo formą galite tiesiogiai pristatyti vietos Valstybinei mokesčių inspekcijai. Prašymo forma.

Prašymus Valstybinei mokesčių inspekcijai galima teikti iki gegužės 1 dienos. Valstybinė mokesčių inspekcija informuoja gyventojus, išsiųsdama jiems pranešimus, kad gavo jų vardu užpildytus ir pateiktus FR0512 formos prašymus.

Jei būtų nesunku, prašome apie skirtą paramą informuoti ir mus, kad galėtume Jums padėkoti ir pranešti kaip ši parama buvo panaudota (el.paštu rastine@atgajos.vilnius.lm.lt)

Pridedame užpildyto prašymo (forma FR0512) pavyzdį.

Mūsų rekvizitai: Vilniaus “Atgajos” specialioji mokykla

Adresas: Viršuliškių g. 103, Vilnius

Kodas: 190981194

Skip to content