Menu Close

Estafečių turnyras – Aš ir mano šeima

2013 m. balandžio 29 d., išaušus pavasariškui rytui, Vilniaus „Atgajos“ specialiojoje mokykloje startavo „Estafečių turnyras – aš ir mano šeima“. Šio turnyro tikslas nebuvo laimėti ar nugalėti varžovus, pagrindinė užduotis buvo pasportuoti, nusišypsoti ir pasidžiaugti vienas kito draugija.

Turnyre dalyvavo 1 kl., 2/3 kl., 3 kl., 4A kl., 4B kl. Ir 5/7 kl. komandos, kurios turėjo atlikti šešias, užduotis. Pirmajame išbandyme „Jaukūs namai“ mokiniai nubėgus turėjo rasti reikiamą savitvarkos priemonę ir ją atnešti, šiai užduočiai vadovavo šauniausia namų šeimininkė Jurga. „Aktyvi vasara“ užduotyje, mokiniai turėjo įveikti kliūčių ruožą (akmenys, tunelis, aštuoniukė, suoliukas, lankai ir kt.), jai vadovavo paplūdymio mergaitė Gintarė. Rungtyje „Lietingas ruduo“ žvejys Juozas mokinių paprašė savarankiškai išskleisti skėtį ir parnešti kuo daugiau lietaus lašų. Senelis šaltis Jurgis, atvykęs net iš pačio Šiaurės ašigalio užduotyje „Smagi žiema“  mokinius pakvietė nučiuožti nuo kalniuko ir pastatyti sniego senį. Kai atėjo laikas rungčiai „Šaltokas pavasaris“ kaimo mergaitė Jurgita visus pakvietė šiltai apsirengti ir įveikti kelią link mokyklos. Galiausiai atėjo laikas užduočiai „Mylima mokykla“, kuriai vadovavo mylimiausia mokytoja Aušra, kuri mokinių paprašė atlikti kognityvines ir smulkiosios motorikos užduotis.

Organizatoriai sako „Ačiū“ susirinkusiems už gerą nuotaiką ir iki kito karto!

 

Skip to content