Menu Close

Kelionė į triušiukų parodą

       Gegužės 16 dieną su 8 A ir SĮU I B klasės mokiniais vykome į ekskursiją  į Utenos raj. Antalamėstės k. susipažinti ir apžiūrėti įvairių veislių triušius. Labai šiltai ir maloniai mus priėmė triušiukų šeimininkai, galėjome pamatyti apie 40 veislių įvairių spalvų ir dydžių triušių. Didžiausi triušiai svėrė net iki 22 kg.

      Mūsų mokiniai buvo sužavėti šiais mielais gyvūnėliais. Jie maitino triušius žolyte, glostė, labai džiaugėsi švelniu kailiuku bei ilgomis ausytėmis. Ypač daug teigiamų emocijų patyrė Augustas D., kuris galėjo gražuolį triušį palaikyti ant savo keliukų ir paglostyti. Be to,  mokiniai turėjo galimybę pasidžiaugti arkliuku Poni, o kurie norėjo galėjo ir  pajodinėti. Pasigrožėjome, pabendravome ir su avytėmis, kurios buvo visai ne bailios. Gerai ir maloniai praleidę laiką išvykoje pas triušiukus, mokiniai laimingi ir pilni naujų įspūdžių grįžo į mokyklą.

Mokytojos: A. Maldeikienė ir R. Buivydaitė

Skip to content