Menu Close

LSOK Lengvosios atletikos čempionatas

 

2014 m. gegužės 15 d., Kazlų Rūdoje vyko LSOK Lengvosios atletikos čempionatas. Jame dalyvavo 150 sportininkų iš visos Lietuvos. Čempionate pirmą kartą buvo nešama Olimpinė Ugnis. Ją nešė Kazlų Rūdos policijos pareigūnai, o garbingai miesto gatvėmis bėgo ir mūsų sportininkai.

Piotr Karpovič išlaikė bėgimo tempą iki pat stadiono, o tie, kuriems bėgti tapo per sunku, atbėgo vėliau, pailsėdami. Mūsų mokyklos komandos sportininkai, treniruojami mūsų mokyklos kūno kultūros mokytojų dalyvavo 5 rungtyse: 100 m. bėgimo, rutulio stūmimo, šuolio į tolį, kamuoliuko metimo ir važiavimo vežimėliu.

Geriausiai sekėsi Piotr Karpovič, kuris 100 m. bėgime laimėjo II vietą, o šuolio į tolį – III vietą. Ernestas Strelec taip pat iškovojo 2 medalius: važiavime vežimėliu 50 m. – III vietą, o kamuoliuko metime – II vietą. Pirmą kart dalyvavusi tokio lygio varžybose Justina Drozd iškovojo III vietą rutulio stūmimo rungtyje. Kiti dalyviai, kurių rezultatai buvo truputį žemesni nei trečiosios vietos laimėtojų buvo apdovanoti čempionato dalyvių medaliais.

Kūno kultūros

mokytoja Aušra Kriškoviecienė

Skip to content