Menu Close

Mieli tėveliai (globėjai),

 

Primename kad, mūsų mokykloje organizuojami praktiniai mokymai tėvams pagal Izraelio vaikų ir suaugusiųjų, turinčių mokymosi negalią, ugdymo plėtros asociacijos „Nitzan“ metodą „Vesk savo vaiką į sėkmę“ (angl. The Israeli Association for the Advancement of Children and Adults with Learning Disabilities.

Šis metodas padės geriau pažinti save ir savo vaiką, neskubant įsigilinti ir suvokti savo emocijas bei atrasti vaiko privalumus. Naujos įžvalgos pagelbės kuriant santykius ne tik su savo vaiku, bet ir su kitais artimaisiais.

 

Programą sudaro 7 kassavaitinių susitikimų (kartą per savaitę), o 8 susitikimas numatomas po 6 mėn. Mokymai vyksta ir individualiai (vienas arba abu tėvai), ir su grupe. Mokymus veda mokyklos psichologė Jelena Krivoš.

Dėl registracijos bei išsamesnės informacijos galite kreiptis k.jelena@bk.ru arba telefonu 860438164. Registruodamiesi į mokymus parašykite Jums tinkamą laiką ir mokymų formą (dirbant individualiai arba grupėje). Susidarius grupei bus paskelbta mokymų pradžios data.

Skip to content