Menu Close

Mokomės plaukti toliau…

Mūsų mokyklos kūno kultūros mokytoja-metodininkė Jurga Statulevičienė, vyr. mokytoja Aušra Kriškoviecienė ir mokytoja Jurgita Januškaitė parašė mokymo plaukti projektą ir gavo finansavimą iš Kūno Kultūros ir Sporto departamento. Džiaugiamės galėdami suteikti mokiniams plaukimo įgūdžių, mokydami plaukti, o kitiems- galimybę atsipalaiduoti, nebijoti vandens. Ilgas ir sunkus mūsų laukia kelias. Su didele viltimi ir dar didesniais lūkesčiais pasiryžome sunkiai dirbti. Smagu, kad prie projekto įgyvendinimo prisideda ir tėveliai, kartais ateidami į pagalbą baseine. Dėkojame ir klasių mokytams bei padėjėjoms, kurie kartu su savo auklėtiniais lavina mokymo plaukti įgūdžius baseine. Projektas truks iki Naujųjų Metų. O mes jus nuolat informuosime apie mūsų pasiekimus.

Skip to content