Menu Close

Nordplus Junior projektas

Gruodžio 7-12 d. projekto Nordplus Junior dalyviai iš Estijos, Švedijos, Lietuvos susitikimo Švedijos sostinėje Stokholme, ESS mokykloje. Susitikimo pradžioje susipažinome su gražiausiomis Stokholmo vietomis, gamta, pastatais, tradicijomis. Mokiniai labai džiaugėsi galimybe išbandyti daug susisiekimo priemonių: autobusais, metro, tramvajais, traukiniais; didelį įspūdį mokiniams paliko plaukimas laivu. Aplankėme Švedijos karaliaus rūmus, buvome bažnyčioje, kurioje tuokėsi Švedijos princesė Victorija. Įdomu buvo pamatyti pastatą, kuriame teikiama Nobelio premija. Turėjome paskaitą, kurios metu plačiau sužinojome apie Nobelį, Nobelio premijas. Mums lankantis vyko didžiulė šventė, nes gruodžio 10 d. buvo teikiamos Nobelio premijos. Lankėmės Skansen buities muziejuje. Tai pirmasis pasaulyje toks muziejus po atviru dangumi. Jame demonstruojami apie 150 statinių iš visos Skandinavijos. Skansen muziejuje taip pat galima aplankyti zoologijos sodą, kuriame pristatomi Švedijai būdingi gyvūnai, iš viso per 70 rūšių. Apsilankę mokykloje išbandėme naują piešimo techniką – drypoint graphic. Taip pat kepėme tradicinius Kalėdinius sausainius.
Labai džiaugiamės, kad susiradome naujų draugų, su kuriais tikimės bendravimo ir bendradarbiavimo ateityje. Ačiū visiems už kartu praleistą laiką.

Brigita, Justina, Marija

s8 s9 s10 s11

s14 s18

Skip to content