Menu Close

ŠEIMŲ BOČIOS TURNYRAS

2013m. sausio 24d. mūsų mokykloje vyko Šeimų bočios turnyras. Niekam ne paslaptis, jog mūsų mokyklos mokiniams labai patinka bočios žaidimas. Vyksta bočios treniruotės, dalyvaujame įvairiose varžybose ir Lietuvos čempionate. Dažniausiai iš varžybų grįžtame su medaliais, todėl labai norisi užkrėsti šiuo sportišku virusu ir mokinių šeimas:).  Jau treti metai kūno kultūros mokytojai organizuoja Šeimų bočios turnyrus, tikslu supažindinti mūsų mokinių tėvelius su šiuo žaidimu ir išmokyti jį žaisti. Džiaugiamės, kai šeimų nariai atranda tą laisvą valandėlę ir atvyksta į bočios šventę, kartu pradžiugindami ir savo vaikus. Juk ne taip jau dažnai randame laiko pažaisti drauge…Todėl didelis Ačiū šių metų šeimoms, kurios atvyko, mokėsi, rungtyniavo, džiaugėsi, įgijo naujos patirties bei kupini gerų emocijų su medaliais ant kaklo atvyks ir kitą kartą pas mus.
Skip to content