Menu Close

Seminaras, “Meno terapijos metodų taikymas, dirbant su specialių poreikių turinčiais vaikais”

Spalio 29 d. mūsų mokykloje vyko seminaras “Meno terapijos metodų taikymas, dirbant su specialių poreikių turinčiais vaikais”. Seminaro metu dalyviai susipažino su skirtingomis meno terapijos priemonėmis ir technikomis. Sužinojo kaip galima naudoti psichologines metaforines kortas savo darbe su vaikais, taip pat atliko keletą užduočių, kurių pagalba galėjo geriau pažinti save, savo vidinį pasaulį.
Seminaro dalyviai susipažino ir praktiškai išbandė atsipalaidavimo metodus kinetinio smėlio pagalba. Dalis seminare dalyvavusių pedagogų kurė paveiksliukus iš spalvoto smėlio, o kita dalis mokėsi kurti suvenyrus.
Taip pat buvo pristatytos ir praktiškai išbandytos piešimo technikos: marmurinio popieriaus gamyba skutimosi putų pagalba bei piešimas pienu ir žvakės liepsna. Piešimo metu atsiskleidė pedagogų kūrybiškumas, darbo vietas papuošė įspūdingi ir gražūs kūriniai.
Džiaugiamės, kad visi dalyviai aktyviai dalyvavo mūsų organizuotose veiklose.

Organizatoriai

s11   s15s5s8

Skip to content