Menu Close

Stovyklautojų ekskursija į Trakus 2014-06-12

      Nuostabi diena! Kaip pasisekė, kad nelijo! Nes Vilniaus „Atgajos“ specialiosios mokyklos vasaros stovyklautojai išsiruošė į Trakus, kur linksmai leido laiką.

         Keliavome nepaprastai –  su viešuoju transportu. Troleibusu važiavome iki Vilniaus traukinių stoties, o ten sulaukėme naujo, dviejų aukštų traukinio, kuriuo buvo labai malonu dardėti iki Trakų. Žinoma, kad ramiai įsitaisėme antrame aukšte ir pro langus stebėjome vasariškai pasipuošusią gamtą. Trakuose pėsčiomis ėjome iki Pilies, pailsėti prisėdome prie ežeriuko, užkandome turimų vaišių. Pilyje buvo nepaprastai įdomu, nes ekskursijų gidė papasakojo įvairių legendų, parodė, kaip atrodė lietuviški pinigėliai, kaip rengėsi totoriai ir karaimai ir dar daug įdomybių. Išėję iš pilies išsigandome – lyja! Tačiau nespėjome apsirengti lietpalčius ir lietus liovėsi. Išlikome sausi ir žingsniavome atgal per miestą iki

stoties, kur vėl sėdome į traukinuką. Buvome pavargę, važiuodami atgal net šiek tiek prisnūdome. Tačiau toks išbandymas tikrai buvo vertas pastangų, nes įspūdžių buvo daug, visi tvirtai atlaikėme šitokį žygį!

Daugiau ekskursijos nuotraukų galite pamatyti mūsų tinklaraštyje Facebook’e.

Skip to content