Menu Close

Šv. Kalėdų belaukiant

2012. 12.08 d. mūsų mokykla dalyvavo,  Lietuvos nacionaliniame dramos teatre vykusioje šventėje, „Kalėdų belaukiant“. Renginyje dalyvavo bendrija  „Vilniaus Viltis“, Vilniaus „Medeinos“ pradinė mokykla, Vilniaus „Verkių“ specialiosios mokyklos- daugiafunkcinis centras, Vilniaus „Atgajos“ specialioji mokykla ir  kt. Renginio metu  vyko darbelių mugė, Vilniaus ugdymo ir užimtumo įstaigų dirbtuvėlių veikla.

Mūsų mokykla renginio metu pateikė tokias veiklas vaikams ir jų tėveliams: 1. Kalėdinio žaisliuko dirbtuvėlė – joje svečiai galėjo pasigaminti Kalėdinį žaisliuką. 2. Kalėdinis stebuklas – Kalėdinėje kojinėje reikėjo surasti po 5 žiogelius ir po 5 centus. 3. Kalėdinė eglutė – piešdami rankytes ir jas iškirpdami vaikai ir jų tėveliai gamino eglę. 4. Taiklioji ranka – sniego gniūžčių mėtymas į dėžę. 5. Mašinų ralis bei atminties lavinimo žaidimas „Memory card“.  6. Darbelių mugė, kurioje vyko prekyba dirbiniais.

Atlikdami veiklas vaikai galėjo varžytis tiek vieni su kitais, tiek su savo tėvais, tiek ir su savo mokytojais.  Nugalėtojams buvo įteikti prizai. Buvo labai smagu. Savo programą  taip pat pristatė Lietuvos iliuzionistų klubas. O pabaigoje pasirodė Kalėdų senelis, suteikęs vaikams gerų emocijų.

Mokytojos Rasa P., Aleksandra N., Jelena G., Irma K., Brigita S.

Skip to content