Menu Close

ŽAIDIMAI BE SIENŲ

Šių metų birželio 28 d. – liepos 1 d. Vilniuje organizuojama tarptautinė sporto, kultūros ir draugystės šventė ŽAIDIMAI BE SIENŲ, skirta neįgaliesiems jaunuoliams. Tokie specialių poreikių turinčio jaunimo integravimo į visuomenę renginiai įvairiose Europos šalyse vyksta jau daugiau nei 20 metų. 2016 m. pirmą kartą garbė organizuoti šventę teko mums, Vilniaus ,,Atgajos“ specialiosios mokyklos bendruomenei. Į renginį atvyks  komandos iš Belgijos, Vokietijos, Olandijos, Čekijos, Vengrijos, Slovakijos, Lenkijos. Sulauksime apie 90 dalyvių: 16 sportininkų, sėdinčių vežimėliuose, 32 sportininkų, judančių savarankiškai, trenerių, mokytojų, savanorių. Neįgalūs jaunuoliai išmėgins savo jėgas sporto šventėje. Orientacinio žaidimo po Vilniaus senamiestį metu susipažins su mūsų sostine, jos istorija, kulinariniu paveldu. Laisvalaikį skirsime talentų paieškoms kūrybinėse dirbtuvėlėse, bendravimui.
Dėkojame Kūno kultūros ir sporto departamentui, Kazickų šeimos paramos fondui, Vilniaus miesto savivaldybei už skirtas lėšas šioms žaidynėms vykdyti! Taip pat ačiū visiems mums padėjusiems rėmėjams!
Skip to content