Menu Close

Mokyklos mokiniai lankėsi Lenkijoje

Balandžio 18-28 d. mokyklos mokiniai Erika Faber (6b), Rimvydas Baranauskas (6a), Marija Polovec (7/8/9a), Justyna Siroit (7/8/9a), Anastasija Purikova (7/8/9a), Mantvydas Kiliulis (9/10) ir Gabrielė Ivanova (7/8/9b) dalyvavo Europe Plus projekte Lenkijoje, Zakopanės mieste. Projekte dalyvavo komandos iš Slovakijos, Slovėnijos, Vengrijos, Lenkijos ir Lietuvos. Projekto metu mokiniai gamino įvairius rankdarbius iš gamtinių medžiagų, kūrė paveikslus, atvirutes, gėles, drugelius ir kt. Keliavome į labiausiai lankomą turistų vietą Zakopanėje – Gubalovka, kur galima grožėtis nuostabia panorama – Tatrų kalnais. Taip pat mokiniai lankėsi baseine, sporto salėje, kur aktyviai praleido laiką. Kiekvieną vakarą, dalyvaujančios šalys, pristatinėjo savo kultūrą ir tradicijas,todėl turėjome galimybę ragauti skirtingų šalių nacionalinius patiekalus, išmokti šokti liaudies šokius bei dieną užbaigti diskoteka.

Visi mokiniai parvyko kupini įspūdžių ir geros nuotaikos.
Daugiau nuotraukų galite rasti facebook puslapyje.
20150423_125901
Skip to content