Menu Close

Mokyklos mokiniai lankėsi Estijoje (balandžio 12 d. – balandžio19 d.)

Balandžio 12-19 d. mūsų mokyklos mokiniai, Ernestas Tatulis ir Andžej Severjanov, dalyvavo tarptautiniame Nordplus projekte Estijoje. Šio projekto metu mes išmokome lankstyti origamį, piešėme individualiai ir grupėse darbus įvairiausiomis technikomis, prisiminėme siūvimo įgūdžius, piešėme ant stiklo, žaidėme įvairiausius žaidimus. Taip pat turėjome daug išvykų, kurių metu aplankėme Johvi miestą. Jame esančią „Spanguolių alėją“, pėsčiųjų bulvarą. Aplankėme moterų vienuolyną, gyvybės šaltinį, juodąją pirtį. Vykome į Tagalvos sodybą. Joje mus mokė kepti naminę duoną, pasigaminti naminio sviesto. Aplankėme miestą Narvą, pilį, draugystės tiltą esantį tarp Estijos ir Rusijos. Žaidėme boulingą. Didžiausią įspūdį visiems padarė Baltijos jūrą ir Suomijos įlanka.

P.S. Daugiau nuotraukų rasite mokyklos facebook puslapyje.

e1 e2

Skip to content