Menu Close

Pradinių klasių edukacinė pamoka “Pas Joną ūkyje”

Dalyvaujant šviečiamojoje gyvulininkystės programoje, pirmą žiemos dieną pradinių klasių mokiniai dalyvavo renginyje „Pas Joną ūkyje“. Renginio metu ūkininkas Jonas su ūkininke Onute pasakojo apie tvartelyje auginamus naminius gyvūnus, kaip juos prižiūri, kodėl augina. Kelios klasių komandos įdomiai ir kūrybiškai pristatė pasirinktus naminius gyvūnėlius (arklį, kiaulę, avelę, triušiuką). Mokiniai dainavo daineles, žaidė žaidimus, varžėsi atsakinėdami į pateiktus klausimus ir atlikdami praktines užduotėles. Atsisveikindami su ūkininku Jonu ir Onute, mokiniai pažadėjo dar kartą „apsilankyti jų tvartelyje“ ir susipažinti su kitais naminiais gyvūnais. Organizatorės dėkoja klasių komandoms už puikius pasirodymus ir gerą nuotaiką.

I.Kibickienė ir Ž.Aleksienė

i7

i4 i5 i6

Skip to content