Menu Close

Sporto šventė “Kalėdų belaukiant” su Futbolo klubo ,,Žalgiris” futbolininkais

Sporto šventė “Kalėdų belaukiant” su Futbolo klubo ,,Žalgiris” futbolininkais vyko 2015-11-26 d., sporto arenoje ,,Sportima”, Vilniuje. Šventėje dalyvavo 5 Vilniaus miesto švietimo įstaigos, kuriose ugdomi specialiųjų poreikių turintys vaikai. Šventę sujungė dvi sporto programos: Specialiosios olimpiados ,,Jaunieji atletai” ir LFF ,,Futboliukas”. Mūsų komandą sudarė 3A, 5A ir 2 klasių mokiniai. Nuoširdus ačiū FK ,,Žalgiris” vyrams, su dideliu energijos užtaisu, šypsenomis ir dovanomis praleidusiems laiką su jaunaisiais sportininkais. Dėkojame mūsų programos rėmėjai-advokatų profesinei bendrijai ,,iLAW”, jos atstovei Rūtai Žižienei, pagerbusiai mus savo dalyvavimu šventėje.

A. Kriškoviecienė

a1 a2 a3 a4 a5

Skip to content