Menu Close

Mūsų mokykla – žymios negalios motorinio aktyvumo čempionate

2012.11.08 dieną Atgajos sportininkų komanda, sudaryta iš 6 mokinių: Andžejaus, Dragano, Pijaus, Dariušo, Dianos ir Anastasijos dalyvavo Lietuvos Specialiosios Olimpiados Komiteto 2012m žymios negalios motorinio aktyvumo čempionate Panevėžyje. Nors žinojome, kad dalyvaus daug dalyvių, tačiau tokios gausos- nesitikėjome. Organizatoriai paskelbė, kad dalyvavo 150 dalyvių. Kiekvienai komandai teko įveikti net 11 rungčių. Varžybos truko net 3 val. Vienos užduoties, mesti skraidančią lėkštę į taikinį, mes nebuvo niekada žaidę. Tačiau mūsų vaikų didelis noras laimėti, įveikti, nugalėti vedė komandą pirmyn ir skatino tobulėti kiekviename žingsnyje. Ištvermę ugdėme ne VELTUI- tarp 150 dalyvių ir 4 grupių mūsų komanda B grupėje užėmė net  3 Vietą!
Varžybų organizacija buvo puiki, rungtis sekė po rungties, pertraukose mums šoko ir dainavo muzikantai bei dainininkai, o tuo tarpu mes galėjome atsigaivinti ir užkąsti mums įteiktais skanėstais.
Po varžybų visi sportininkai buvo pakviesti pietų. Buvo labai skanu. O po pietų sėdome į mūsų geltonąjį mokyklos autobusiuką ir mus vairuotojas Henrikas saugiai sugrąžino į mokyklą.
Didelis AČIŪ Lietuvos Specialiosios Olimpiados Komitetui, Panevėžio spec. mokyklos kolektyvui už puikiai organizuotą renginį, mokinių tėveliams, savanorei Marlenai už didelę pagalbą varžybų metu, bei kūno kultūros mokytojams už neblėstantį optimizmą ir darbą ruošiant vaikus:)

Skip to content